logo

شرکت پارس پلاستیک جم وابسته به گروه شرکتهای اهتمام جم در سال 1383 و با هدف تولید انواع پالت و کیسه های سه لایه پلاستیکی FFS تاسیس گردید.

کارخانه پارس پلاستیک جم در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس عسلویه و در مجاورت طرحهای پتروشیمی احداث شده است. ماشین آلات و تجهیزات تولیدی این کارخانه از

برترین و معتبر ترین سازندگان بین المللی تامین گردیده است.

بهره گیری از ماشین آلات و تجهیزات تمام اتوماتیک و منحصر بفرد، به همراه نیروی انسانی آموزش دیده و مجرب، این کارخانه را به لحاظ ظرفیت تولید و کیفیت محصولات در زمره بزرگترین تولید کنندگان پالت و کیسه سه لایه پلاستیکی قرار داده است

اطلاعات بیشتر

 

logop

با گسترش بهره برداری از منابع گاز پارس جنوبی و تاسیس واحدهای متعدد پتروشیمی به ویژه واحدهای اوره و آمونیاک در منطقه اقتصاد انرژی پارس جنوبی ، ایجاد یک واحد تولید UFC85 و فرمالین در منطقه ضروری گردید.

در این راستا شرکت اهتمام جم با هدف تأمین منافع ملی و بالا بردن ارزش افزوده در مصرف منابع گازی پارس جنوبی در سال 1387 اقدام به تأسیس واحد تولید UFC85 در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس – عسلویه با ظرفیت تولید سالانه 80000 تن فرمالین و مشتقات آن تحت لیسانس شرکت آلدر ایتالیا نمود که طراحی تفضیلی واحد و تأمین پایه تاسیسات جانبی(OFF SITE) آن توسط مهندسان و شرکتهای معتبر ایرانی انجام گردید و فاز اول آن در فروردین ماه سال 1390 به دست وزیر محترم نفت به بهره برداری رسید و توسعه فاز دوم نیز در دست اقدام می باشد.

شرکت اهتمام جم به لطف پروردگار موفق گردید تا با بهره مندی از به روز ترین ماشین آلات و تجهیزات تولید و با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا و تکیه بر تجربیات ارزشمند و دانش فنی تیم مخصصین خود ، از همان بدو امر با تولید محصولات با کیفیت و استاندارد ، اعتماد و رضایت مشتریان خود را جلب و UFC مورد نیاز ایشان را در اسرع وقت و با قیمت مناسب تأمین نماید.

توجه ویژه مدیران و مسئولین شرکت به مسائل زیست محیطی و عدم وجود پساب جامد در واحد ، کلیه فعالیتهای تولیدی شرکت را در چهارچوب حفاظت و نگهداری از محیط زیست قرار داده و این شرکت به عنوان یکی از فعالین صنعت سبز در زمره شرکتهای دوستدار محیط زیست در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس شناخته شده  است.

اطلاعات بیشتر